BTvizyon 21 ŞUBAT 2018 / 13:00

Şölen Çikolata Yenilikçi Depo Uygulamaları İle BTvizyon’da Yer Alacak

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın Gaziantep etkinliğine sayılı saatler kala Şölen Çikolata BT Operasyon Müdürü Ökkeş Bahar’a mikrofon uzattık ve gerek toplantıda paylaşacakları konu hakkında gerekse gelecek tahminleri hakkında ipuçları aldık.

-BTvizyon Gaziantep etkinliğinde nelere değineceksiniz?

 

BT Vizyon Gaziantep etkinliğinde şirketimizde uyguladığımız inovatif ve endüstri 4.0 standartlarına uygun olan otomatik depo uygulamamızdan bahsedeceğim. İnsansız olarak işletilen otomatik depomuzun kazanımlarından bahsedeceğim.

 

-Bilişim teknolojileri parantezinde, şirketinizin faaliyet alanını nasıl bir gelecek bekliyor?

 

Biz gıda üreticisiyiz özellikle üretim alanında Endüstri 4.0’ın konusu olan gereksinimleri yerine getirdik, geliştirmeye de devam edeceğiz. Bunun yanında Lojistik süreçlerin temelini oluşturan otomatik depoyu yönettiğimiz yazılımı upgrade ederek yeni ve ilave özelliklerden faydalanmayı planlıyoruz.

Tedarik zinciri ve diğer iş süreçlerimizde BPM İş akış süreçlerinden faydalanmaktayız, bu alanda da mobil uygulamalar geliştirerek daha esnek bir çalışma altyapısı oluşturmayı planlamaktayız.

Yine ilklerden olduğumuz E-Dönüşüm projelerinde de yaygınlaştırma çalışmalarımız devam ediyor, yasal zorunluluk tarihinden önce çalışmalarımızı tamamlayacağız.

 

 

-BTvizyon Anadolu Toplantıları'nda biz de olmalıyız dedirten 3 neden nedir?

Toplantıya katılımımız için bizleri davet eden BT Vizyon yetkililerine teşekkür ediyoruz. Bu toplantıların özellikle yapıldığı bölgelerde uygulanan örnek teknolojileri görmek ve katılan teknoloji firmalarının ilk ağızdan muhataplarına ulaşmasını destekliyoruz. Bu bağlamda bizlerde uyguladığımız teknolojilerin birisinden bahsedeceğiz.

Katılan teknoloji firmalarının sunumlarını dinleyerek kendileri ile ilk ağızdan görüşmelerimizi yapacağız.

Gaziantep’te yapılacak bu tür toplantılara da desteklediğimizi bildirmek isterim.