BTvizyon 17 OCAK 2018 / 16:38

BTvizyon Bursa Toplantısı, baskı çözümleri ve verimlilik konularına sahne olacak

Batuhan Demirkök - Brother, Satış ve Pazarlama Müdürü

  • 2018 yılında kurumsal teknoloji alanındaki gelişmeleri ve bunun iş dünyasına yansımalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 

Son yıllarda kurumsal alanda yaşanan teknolojik gelişmeler iş süreçlerindeki verimliliği elbette arttırmaktadır. Sanal gerçeklik, yapay zeka, nesnelerin interneti gibi ortaya çıkan yeni kavramlar halihazırda iş yaşamımıza entegre olmuş durumda. Yeni teknolojiler, yalnızca yeni sanayi dalları doğurmakla kalmıyor, mevcut sanayi dallarını ve ekonomik faaliyet alanlarını değişime uğratıyor. Birçok sektör yeni teknolojileri kullanarak hem iç süreçlerinde, hem de son kullanıcıya ulaştıkları noktada çeşitli faydalar sağlamaktadır. Bu avantajlara karşılık, yeni teknolojiler beraberlerinde büyük güvenlik tehditleri doğuruyor. 2018 yılında veri koruma ve altyapı güvenliği, kurumlar için öncelikli konular olacak. Kurumlardaki bilgi varlıklarının korunabilmesi, kurumların karşılaşabileceği risklerin en aza indirgenmesi ve iş sürekliliğinin sağlanması gittikçe önem kazanıyor. Kurumlar bu bağlamda güvenlik açığı olmayan donanım ürünlerini tercih etmeli ve yazılım alt yapılarını bu doğrultuda biçimlendirmelidir. Brother’ın sağladığı çözümler, kurumlara, baskı ihtiyaçları anlamında ihtiyaç duydukları güvenilirlik, verimlilik ve düşük maliyet sunmaktadır.

 

  • Bu doğrultuda Bursa’da gerçekleştirilecek olan BTvizyon etkinliğinde izleyicilere ne tür mesajlar vereceksiniz?

 

Bursa’da gerçekleşecek BTvizyon etkinliğinde, kurumsal baskı çözümlerinin doğru yönetilmesiyle iş akışında ne gibi faydalar sağlanabileceği konusuna değineceğim. Veri güvenliğinin ve iş verimliliğinin ön plana çıktığı bir dönemde, baskı ihtiyaçları anlamında doğru ürünlerin tercih edilmesinin önem kazandığını vurgulayacağım.