BTvizyon 15 MART 2018 / 16:29

BTvizyon Anadolu Toplantıları, Konya'da yoğun ilgi ile karşılandı

BTvizyon Anadolu Toplantıları rüzgarı bu kez Konya’da esti. Dedeman Konya Hotel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte bilişim firmaları yöneticileri döküman yönetiminde siber güvenliğe, dijital dönüşümden baskı çözümelerine kadar çok sayıda farklı alanda sunumlar gerçekleştirdi.
Etkinliğinde açılış konuşmasını gerçekleştiren Neslihan Aksun, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayarak başladı. Neslihan Aksun konuşmasında:

“Anadolu’nun etkinliklerimize ilgisi, her bir etkinliğimizden sonra bize ilettikleri takdir yüklü mesajları, paylaştıkları beklentileri ile ne kadar doğru bir kararlılıkla ilerlediğimizi de göstermiş oluyor. Bir diğer tarafta ise BTvizyon etkinliklerimizde bizimle birlikte yol alan bilişim şirketlerinin de takdirini sizinle paylaşmak isterim. Onlar da sınırlı erişimden yurt çapında yayılım imkanına kavuşma, kendilerini ve faaliyet gösterdikleri alanlardaki yenilikleri paylaşma, onları soluksuz izleyen ve soruları ile ilgisini ortaya koyan Anadolu şirketleri ile buluşmaktan son derece memnunlar. 2002 yılından beri farklı illerde hayata geçirdiğimiz BTvizyon etkinlik yapımızın tüm taraflar için sağladığı bu fayda zinciri, belirttiğim gibi, bizi fazlasıyla mutlu ediyor ve gururlandırıyor.

Türkiye’de bilişim sektörünün büyümesi adına çeyrek yüzyıla yakın zamandır kesintisiz ve bütünsel hizmetler sunan BTHABER Şirketler Grubu’nun bir parçası olan Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi olarak, teknolojiyi takip eden değil, teknolojik yenilik ve yetkinliklerin belirleyicisi sıfatıyla önemli bir rol üstleniyoruz.” dedi.