BTvizyon 05 ŞUBAT 2018 / 15:55

Azimech, BTvizyon İstanbul’da endüstriyel üretim tecrübelerini paylaşacak

BTvizyon Anadolu toplantılarıının ikinci istasyonu İstanbul olacak. 8 Şubat 2018 tarihinde Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleştirilecek etkinlikte bilişim ve yazılım hizmetlerinde öncü Azimech’te Dijital Pazarlama ve Satış Uzmanı Özge Şahin yer alacak. Konuşmasında iş güvenliği ve risk yönetimi kavramlarına açıklık getirecek Özge Şahin, “Belirtmek isteriz ki bizler, uzun yıllardan gelen endüstriyel üretim tecrübemiz ile yaratıcılığımızı birleştirip bilişim yüksek teknolojisi ile harmanlayarak, yapılmayanı yapmak üzere yola çıktık. Bu yolculukta; kurumsal iş hayatında ve gündelik yaşamda insanların hayatlarını kolaylaştıran, globalde kabul görmüş , inovatif, kullanıcı dostu mobil ve web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Bununla birlikte, Endüstri 4.0 ve IOT alanlarındaki Ar-Ge çalışmalarımız ile günümüze ve geleceğe faydalı teknolojiler üretmeye devam ediyoruz. Bu yolculukta; ürettiğimiz faydalı teknolojileri, sizlerle yapacağımız işbirlikleriyle daha verimli hale getirme gayesindeyiz” dedi.

Bağlantı teknolojileri ve mobil uygulamalarının ana başlıkları oluşturduğu bir yılın ardından 2018 beklentilerin belirten Şahin, ekledi:

“Geçtiğimiz yıl teknoloji trendlerinde; mobil cihazlar, uygulamalar ve bağlantı teknolojileri birbirine bağlı biçimde yükselişe geçti. Görünen o ki 2018 yılında da en önemli yenilikleri yine bu alanlarda yaşayacağız. Teknoloji alanındaki bu değişimin, ekonomik ve sosyal hayatımızı yeniden düzenleyeceği aşikardır. Yaratıcılığa ve teknolojiye hakim olanlar, bu sisteme yön verecek ve geleceği şekillendirecektir. Bu değişimi takip edenler ve ona ayak uydurabilenler, yeni düzenin imkanlarından faydalanacaklardır. Ayak uyduramayanlar ise geçiş dönemi hizmetlileri olarak, arka planda kalacaklardır.

İş hayatında; ürün tanıtımı, müşteri ilişkileri, müşteri-bayi toplantıları gibi fiziki olarak bir araya gelmeyi gerektiren tüm faaliyetler, dijital ortamlara taşınacaktır. Ürünlerini  yeni çağa adapte edenlerin, bunları etkili ve hızlı yaygınlaştırabilenlerin; bu dijital dünyadaki var olma şansları da artacaktır.”